1. Licznym Solenizantkom i Solenizantom najbliższych dni oraz Jubilatkom
    i Jubilatom, gościom i wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy z całego serca wstawiennictwa świętych Patronów i Aniołów Stróżów oraz radości i mocy Ducha Świętego.
  1. Poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa nastąpi
    w przyszłą niedzielę, 30.07 po Mszy św. o godz. 11.00.
  1. Tego samego dnia rozpoczną się kolonie letnie dla dzieci. Zbiórka przed wyjazdem na parkingu przed kościołem o godz. 14.30.
  1. Zachęcamy do udziału w Łódzkiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Jak co roku, wyruszy ona 21 sierpnia z Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej. Wyjście pielgrzymki poprzedzi modlitwa-nowenna, która będzie odprawiana we wszystkich parafiach Łodzi. Zapisy rozpoczną się 12 sierpnia. Szczególna zniżka w tym roku (30%) dotyczyć będzie członków wszystkich ugrupowań harcerskich (ZHP, ZHR, Skauci Europy).
  1. W tym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki:

– Jadwiga Wąsiewicz (l. 70) z ul. Zbocze 2,

– Czesława Ołubek, (l.88) z ul. Wichrowej 75.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…