1.    W Niedzielę Miłosierdzia a więc dziś, zapraszamy do kościoła naszych parafian jak i gości na godzinę 15.00. Zaśpiewamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2.    W związku z informacją od Księdza Rektora dziś alumn naszego Wyższego Seminarium Duchownego – student II roku, w naszej parafii dokonuje zbiórki tac na potrzeby W.S.D.

3. We wtorek rano rozpocznie się pielgrzymka do Fatimy w której uczestniczyć będą także nasi parafianie. Życzymy jak najwięcej przeżyć duchowych i pozytywnych doświadczeń oraz pokornie prosimy o modlitwę za nas.

4.    Prasa katolicka jest jak zawsze na stoliku przy wyjściu z kościoła.  Polecamy serdecznie prasę katolicką bowiem z niej można się dowiedzieć o wielu sprawach dotyczących Kościoła Powszechnego i lokalnego o których nie zawsze donosi czy też informuje prasa laicka.

5.    Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Krzysztof Michaluk.  Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

6. Z Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Łódzkie otrzymaliśmy podziękowanie za zbiórkę wolontariuszy tego Domu w którym to podziękowaniu Pani Prezes przekazuje informacje że zebranych zostało 1.689 zł. Dokładna treść podziękowania jest wywieszona w gablocie oraz dostępna na parafialnej stronie Internetowej do której odsyłamy.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

 

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Bogumiła Wieczorek      lat 62         z ul. Turnie 51,

Kazimiera Kacprzak      lat 84        z ul. Janosika 97,

Henryk Baraniecki         lat 71          z ul. Wichrowej 26,

Janusz Drużbiński         lat 76         z ul. Górskiej 2.

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia