1. Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie po mszy św. o godzinie 18.00 a w niedziele i święta o 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału.
  1. Już jutro, w poniedziałek 8 maja w naszej parafii będzie odpust ku czci św. Stanisława bpa i męczennika. Sumie odpustowej o godzinie 18.00 będzie przewodniczył i Słowo wygłosi były wikariusz naszej parafii; ks. Proboszcz, Kanonik Jarosław Jurga. Prosimy Asystę i pozostałe Agendy o przygotowania do tejże Uroczystości. Także naszych parafian prosimy o liczny udział bowiem będą także z nami zaproszeni kapłani z naszego dekanatu Łódź Stoki i jeśli pozwoli pogoda postaramy się z procesją przejść wokół kościoła. Jutro więc nabożeństwo majowe z racji na uroczystość w naszej parafii będzie o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  1. 13 maja rozpoczniemy comiesięczne nabożeństwa do Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i procesji wokół kościoła. W sobotę po mszy świętej o godzinie 18.00 wyruszy procesja w asyście Członków Żywego Różańca i pozostałych Agend parafialnych. Zapraszamy także młodzież a szczególnie uczestników pielgrzymki do Fatimy którzy dwa tygodnie wcześniej także uczestniczyli w odległej Fatimie w takiej procesji i nabożeństwie. Zapraszamy młodzież do niesienia Figurki Fatimskiej Pani. Otrzymaliśmy także różaniec z Fatimy i po poświęceniu zostanie on opleciony na dłoniach Matki Bożej z figury przywiezionej wprost z Fatimy.
  1. 14 i 21 maja w naszym kościele dzieci klas III po raz pierwszy przystąpią do komunii Świętej. Ponieważ nasz kościół nie jest zbyt duży na takie uroczystości zwracamy się z uprzejma prośbą aby osoby które uczestniczą tradycyjnie w Eucharystii o godzinie 11.00 tak 14 jak i 21 maja oraz podczas Rocznicy Komunii 28 maja także o godzinie 11.00, zechciały udostępnić miejsce dla dzieci ich rodziców i chrzestnych oraz zaproszonych gości. Prosimy aby nasi parafianie zechcieli uczestniczyć w trzy kolejne niedziele w Eucharystiach odprawianych w innych godzinach. Dzieci komunijne oraz rodziców i chrzestnych a także członków ich rodzin zapraszamy na spowiedź w sobotę o godzinie 9.00. Wtedy też prosimy o przyniesienie świec bowiem dzieci odnowią przyrzeczenia chrztu świętego. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
  1. Prasa katolicka jest jak zawsze na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  1. Za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca będzie taca gospodarcza. Mamy nadzieję że parafianie dostrzegają ilość prowadzonych prac a warto dodać że na niedziele 14 maja mają być wyłożone granitem schody od strony zakrystii a samo to przedsięwzięcie zostało wycenione na 12 tysięcy złotych. Dziękujemy także wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, tym którzy wspomagają i ofiarą swoją pozwalają na kontynuowanie prac jak i osobom zasilającym konto parafialne a niektórzy czynią to co miesiąc. Niech Bóg w swojej łaskawości obdarzy Was swoimi łaskami. Bóg zapłać bo tylko dzięki takiej pomocy można planować kolejne prace dla podniesienia świetności naszego Domu Bożego.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Iga Beata oraz Adam Paweł ZAWITKOWSCY, Hubert Adam OWCZAREK, Katarzyna Wiktoria KOLASA, Aleksander Maciej KUBUS.

Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

 Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.