1.Rozpoczynamy ostatni tydzień kolędowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy  zaprosili nas do swego mieszkania. Dziękujemy także za ofiary złożone dobrowolnie, jako datek na nowe konfesjonały. A na najbliższe dni proponujemy:

Poniedziałek   06.02.17.       od. 15.30.      ul.  Hanki Sawickiej, Pstrowskiego, Powstańców Śląskich
Wtorek               07.02.17        od. 15.30       ul.  Taternicza, Prezydenta, Stokowska, Strążyska .
Środa                  08.02.17.       od. 15.30.      ul.  Junacka, Chałubińskiego .
Czwartek           09.02.17.       od. 15.30.      ul.  Krasińskiego, Raszyńska, Połoniny, kolęda zaległa
Piątek                  10.02.17.       od. 15.30.      ul.  kolęda dodatkowa

Przepraszamy za to, że do niektórych Parafian nie udało się dotrzeć z racji późnej pory, na przykład na ul. Moskuliki i Marmurowej. Z zaległą kolędą ks. Tomasz uda się w czwartek wieczorem.

2. Dziś nabożeństwo adoracyjne o 17.30 z racji I niedzieli miesiąca.

3. W Światowy Dzień Chorych, który przypada 11.02, a więc w przyszłą sobotę, z pomocą najbliższych członków rodziny i sąsiadów chcemy dotrzeć z posługą sakramentalną do obłożnie chorych i osób w podeszłym wieku, które nie mogą o własnych siłach przyjść do kościoła. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii adresów tychże Parafian.

4. Dziś i w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 pani kierownik kolonii letnich dla dzieci w Biskupinie przyjmować będzie zapisy w kancelarii parafialnej wraz z pierwszą ratą w wysokości 100 zł.

5. Tomasz zaprasza na dwudniową pielgrzymkę autokarową na Warmię w sobotę i niedzielę po Bożym Ciele, to jest 17 i 18 czerwca br. Celem pielgrzymki jest miejsce objawień Matki Bożej – Gietrzwałd koło Olsztyna, sanktuarium w Świętej Lipce i miejsce uwięzienia Prymasa Tysiąclecia – Stoczek Warmiński. Program pielgrzymki znajduje się na stoliku pod chórem.

6. W przyszłą niedzielę Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców o godz. 16.30.

7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy wyjątkowo 21 lutego o godzinie 18.30 na kolejne spotkanie.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od  nas:

Regina Frydrysiak     lat 91   z   ul. Pieniny 17

Bernardyna Pindor    lat 83  z ul. Hubala 1

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia