1. Wczoraj minęła I rocznica objęcia naszej parafii przez ks. Proboszcza Marka Izydorczyka. Otoczmy modlitwą jego osobę i posługę wraz z jego współpracownikami podczas jutrzejszej Mszy św. o godz. 18.00, która będzie również zaległą Mszą św. imieninową za ks. Tomasza.
  1. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom, Jubilatkom i Jubilatom, osobom wyjeżdżającym na letni wypoczynek i przybywającym do naszej parafii, ale również tym, którzy pracują w tym czasie życzymy pogody ducha i wielu łask Bożych.
  1. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, informujemy, że poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.00 w ostatnią niedzielę lipca, 30.07. br.
  1. Tego dnia z naszej parafii o 15.00 wyjedzie na kolonie letnie grupa 53 dzieci do Biskupina.
  1. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Jan Rogowski (l. 83) z ul. Strążyskiej 24,

Julia Urbanowicz (l. 89) z ul. Giewont 40,

Bogumiła Dąbrowska – Świrska (l. 63) z ul. Przełęcz 14,

Adam Janowski (l. 47) z ul. Skalnej 36,

Józef Kijo (l. 80) z ul. Chałubińskiego 55.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…