Pielgrzymka autokarowa OD MARYI DO JÓZEFA.

Organizowana przez ks. Tomasza Falaka

z Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu

wyruszy w sobotę 22 września br. o godz. 7.30 z parkingu obok tzw. starej plebanii przy ul. Łąkowej 42 i powróci na to samo miejsce ok. godz. 19.00.

W programie:

1. Przyjazd do Kalisza ok. godz. 10.00
  2. Wspólne z innymi Pielgrzymami zwiedzanie Sanktuarium od 10.30 do 11.00
  3. Konferencja i nabożeństwo do św. Józefa o godz. 11.00
  4. EUCHARYSTIA o godz. 12.00
  5. Posiłek przygotowany przez Księdza Kustosza Sanktuarium
  6. Nawiedzenie krypty i kaplicy poświęconej ofiarom obozu w Dachau
  7. Dodatkowo przy sprzyjającej pogodzie – na powitanie jesieni – spacer po parku w Gołuchowie (ok. 20 km od Kalisza w kierunku Pleszewa)
    i możliwość zwiedzenia Zamku do godz. 16.00 (dla chętnych).

Koszt pielgrzymki oszacowano na 30 zł na osobę przy udziale 50 Pielgrzymów. W przypadku mniejszej ich ilości koszt ten wzrośnie, gdyż cena usługi przewozowej rozłoży się na mniejszą grupę osób. Zapraszajmy Bliskich!

Pielgrzymi, którzy zechcą zwiedzić wnętrze Zamku, płacą indywidualnie za bilety w wysokości 10 zł (normalny), albo 7 zł (ulgowy dla emerytów i dzieci). W przypadku, gdy zbierze się grupa do 30 osób, można skorzystać ze zwiedzania Zamku z przewodnikiem, którego usługa oprowadzenia grupy oceniona jest na 60 zł.

Przy zapisie konieczne jest podanie swego imienia i nazwiska, numeru PESEL i adresu zamieszkania w celu ubezpieczenia Pielgrzymów. Organizator prosi też o numer telefonu komórkowego, by w razie potrzeby mieć kontakt z Pątnikami przed i w trakcie pielgrzymki. Zapisy prowadzą do 13.09 br.  ks. Tomasz Falak Tel. 509 180 624 i p. Helena w kancelarii parafialnej 42 637 13 27, przyjmując zaliczkę w wysokości co najmniej 10 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy na szlak OD MARYI DO JÓZEFA!