W dniu 4 czerwca 2017 roku w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, przy naszej parafii został utworzony plac zabaw dla małych dzieci. Zgodnie z zapowiedzią ks. Proboszcza była to niespodzianka na Dzień Dziecka.

Zostały zakupione atestowane zabawki które dzieci przyjęły z wielką radością. Jeszcze baloniki nadmuchane helem i słodycze od ks. Proboszcza dopełniły radości.

Tych kilkanaście fotek najpełniej oddaje zadowolenie dzieci i ich rodziców tym bardziej że ten plac zabaw będzie czynny do jesieni. Rodzice opiekujący się dziećmi na placu mają także możliwość słuchania każdego słowa z kościoła za pomocą specjalnie dla nich przygotowanego głośnika.

Życzymy wielu radości i zapraszamy dziec wraz z rodzicami na gościnną Stokowska ziemię.

                                                                               Z wyrazami szacunku

                                                                                      Ks. Proboszcz