Szanowny Księże Proboszczu, drodzy Parafianie.

W imieniu Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 145 przy Pogotowiu Opiekuńczym oraz jej wychowanków pragnę serdecznie podziękować za Wasz piękny dar, którym kolejny raz sprawiliście ogromną radość – tym razem aż dziewięćdziesięciu pięciu serduszkom.

Każde dziecko, bez względu na wiek otrzymało piękny prezent. Dla wielu wychowanków Pogotowia Opiekuńczego to jedyny promyk, który rozświetli im tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

Pani Dyrektor zawsze podkreśla, że jej podopieczni mają zapewnioną opiekę, jedzenie i odzież, ale brakuje im miłości i szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa.

Niespodzianki, jakie Państwo zapakowali w świąteczne prezenty pozwoliły dzieciom, choć na kilka godzin zapomnieć o smutkach, a podczas rozpakowywania prezentów okrzykom radości nie było końca.

Serdecznie dziękujemy księdzu Proboszczowi za życzliwość, pomoc i wsparcie dla akcji oraz za zorganizowanie transportu prezentów.

Za Państwa hojność i wielkoduszność składamy wielkie Bóg zapłać.

Wszystkim darczyńcom składamy na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia najserdeczniejsze życzenia Bożej radości i miłości, aby Nowonarodzone Dzieciątko błogosławiło Wam i Waszym Rodzinom na każdy dzień.

W imieniu Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 145 przy Pogotowiu Opiekuńczym i jej wychowanków koordynator akcji Barbara Makowska dyrektor XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi.