1. Dziś przypada 13 rocznica Ojca Świętego, Św. Jana Pawła II. Pamiętajmy w swoich osobistych modlitwach by podziękować Bogu za dar Jego Pontyfikatu.
  1. W tym tygodniu przypadają; pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek będą odwiedziny chorych leżących i pozostających w domu a msza dla dzieci o 16.30. Z racji na trwającą Oktawę, post nie obowiązuje.
  2. Przez całą Oktawę, na zakończenie ostatniej mszy świętej odmawiana jest Nowenna przed Świętem Miłosierdzia. W Niedzielę najbliższą, jako NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA zapraszamy do kościoła na godzinę 15.00, aby odmówić wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  3. Najbliższą niedziela, jako druga w miesiącu będzie spotkaniem ostatnie w ramach tzw. dalszego przygotowania do I Komunii świętej dzieci klas III. W związku z obowiązkową ANKIETĄ, o której była już mowa na ostatnim spotkaniu, konieczna jest obecność obojga rodziców. Spotkanie jak zawsze o 16.30.
  4. Będzie tego dnia także taca inwestycyjna i to już ostatnia przed rozpoczęciem prac. Polecamy się łaskawej Waszej pamięci.
  5. Wpłynęła także kolejna ofiara bezimienna na schody w wysokości 100 zł. za którą to jesteśmy także bardzo wdzięczni.

Wczoraj, przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Paweł Kurczyński.  Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Józef Mikicki  lat 91 z ul. Janosika 6,

Krystyna Szal  lat 82 z ul. Szkolnej 20.

                     

                                   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

 Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.