1. Wielki Czwartek.Msza św. o godz.18.00 transmitowana przez Internet. Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy z zachowaniem ilości osób.

2. Wielki Piątek. Jedyny dzień w roku, w którym Kościół powstrzymuje się od sprawowania Eucharystii. Jest to dzień postu ścisłego, który przypomnijmy, obowiązuje wszystkich pomiędzy 18 a 60 rokiem życia, wolno zjeść raz do syta, oraz dwa razy skromnie się posilić. Taki post nie obowiązuje chorych. W godzinie Męki Chrystusa a więc o godzinie 15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Liturgia o godzinie 18.00 transmitowana przez Internet.. Adoracja z zachowaniem ilości osób.

Kościół przez cały dzień będzie otwarty dla wszustkich

WIELKI PIĄTEK JEST TAKŻE DNIEM SPOWIEDZI WIELKOPOSTNEJ. SPOWIADAMY OD GODZINY 10.00 DO POŁUDNIA ORAZ OD 16.00. PROSIMY O ZACHOWANIE OSTROŻNOĆI ORAZ ILOŚCI OSÓB.

3. Wielka Sobota. Liturgię Wielkiej Soboty rozpoczniemy o godz. 20.00. transmitowana przez Internet. Adoracja z zachowaniem ilości osób.

Rezurekcja w Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6.00 bez procesji a później Msze św. o 9.30 11.00. 12.30 i 18.00.

W drugim dniu świąt w Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. jak w każdą niedzielę a więc: 8.00, 11.00, 12.30 i 18.00.

Wszystkie te wydarzenia będą tylko w kościele parafialnym i będą transmitowane przez Internet.