1.W poniedziałek podczas mszy św. wieczorem o 18.00 odprawianej, jako dziękczynienie za szczęśliwie przeżyty rok, będzie także sprawozdanie z minionych 12 miesięcy w życiu naszej parafii oraz nabożeństwo na zakończenie roku.

2. We wtorek – Nowy Rok – Święto Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, msze św. jak w każdą niedzielę.

3. W tym tygodniu przypadają; pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek, będą odwiedziny chorych leżących i pozostających w domu a msza św. o 16.30.

4. W najbliższą niedzielę, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas każdej mszy św. święcić będziemy kredę i kadzidło. Siostra Faustyna przygotowała pewną porcje takich zestawów w torebeczkach i będą przed ołtarzem, ale prosimy, aby dla rodziny nie brać więcej niż 1 porcję.

5. Od 2 stycznia rozpoczniemy duszpasterską wizytę. Tak jak przed rokiem ogłosiliśmy, że wszelkie ofiary, jakie zechcieliście złożyć z tych spotkań przeznaczaliśmy na pokrycie granitem schodów przed kościołem, tak tegoroczna Wasza dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na nowe schody granitowe od ulicy Janosika oraz kostkę przed wejściem do kościoła na całej szerokości, na ile wystarczy finansów.

6. Plan kolędy http://parafiastoki.pl/aktualnosci/plan-koledy/

Woda święcona będzie dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Prosimy o przygotowanie na stole Krzyża, świecy, wody święconej i kropidła a dzieci powinny także zostawić tam zeszyt z religii, który będzie podpisany przez kapłana. Kropidła małe są dostępne na stoliku przy wyjściu. Postaramy się także zapowiadać plan na poniedziałek następnego tygodnia. Plan jest wywieszany w gablotkach i na parafialnej stronie Internetowej, na którą zapraszamy po różne wiadomości z życia parafii i jak się już okazało jest ona bardzo przydatna i wykorzystywana. Prosimy jednak pamiętać, że podajemy godzinę rozpoczęcia kolędy i nie jest możliwe byśmy byli we wszystkich domach o tej samej porze. Liczymy na wyrozumiałość. Prosimy także wzorem poprzedniego roku o pozostawienie uchylonej furtki, co dla nas jest czytelnym znakiem zaproszenia.

7. W przyszłą niedzielę spotkanie dla ministrantów po mszy o 11. Zapraszamy.

8. Zapraszamy na widowisko Ewangelizacyjne „Betlejem w Łodzi„. Będą to najpiękniejsze kolędy polskie i z innych części świata w wykonaniu najbardziej znanych artystów scen polskich i zagranicznych. Koncert odbędzie się w Atlas Arenie w dniu 12 stycznia o godzinie 18.00. Są dostępne w zakrystii cegiełki w cenie 20 i 50 złotych.
Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Władysław Wojciech Łęski. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Bogdan Radzikowski oraz Tadeusz Zaborowski
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.