Po raz kolejny prosimy Ludzi Dobrego Serca o wsparcie naszej akcji obejmującej dzieci przebywające w Pogotowiu Opiekuńczym w naszej parafii przy ul. Krokusowej.

Chcielibyśmy każdego podopiecznego Pogotowia obdarzyć Świątecznym prezentem a w placówce przebywa obecnie aż 117 dzieci.

Pamiętajmy, że dzieci mają zapewnioną podstawową odzież i wyżywienie, ale nie mają swoich osobistych zabawek, gadżetów, atrakcyjnych drobiazgów, smakołyków czy kosmetyków, którymi mogą cieszyć się ich rówieśnicy.

Prezent, który te dzieci dostają od Państwa na Gwiazdkę pozwala im mieć coś trwałego i wartościowego w często trudnych i niespokojnych dla nich czasie. Jest dla nich symbolem bezinteresownego dobra i daje im poczucie, że ludzie, którym na nich zależy.

Koperty z ogólnymi danymi dzieci i kodem, który konieczne trzeba umieścić na opakowaniu prezentu są dostępne na stoliku.

Kody można też pobierać za pośrednictwem naszego parafialnego facebooka – wystarczy napisać wiadomość a w odpowiedzi zwrotnej otrzyma się wszystkie niezbędne informacje.

Prosimy gotowe paczki dostarczyć do zakrystii naszego Kościoła najpóźniej do niedzieli 17 grudnia.

Zostaną one dostarczone Pogotowia Opiekuńczego w poniedziałek 18 grudnia.

Dziękujemy za Waszą szczodrość

Organizatorzy – Barbara Makowska i Maciej Zieliński.