1. Staraniem naszego p. Mikołaja organisty staramy się, aby przez najbliższe niedziele odbywały się transmisje mszy św. z kościoła o godzinie 9.30 oraz 11.00 Link na stronę: www.facebook.com/parafiastoki

1. Kancelaria tylko dla spraw najważniejszych będzie czynna do odwołania od 15.30 do 16.30 i w tym czasie można także załatwić sprawy np. intencji mszalnych. Telefoniczny numer kancelarii czynny tylko w czasie jej otwarcia 42 679 41 70.

2. Taca zgodnie z zarządzeniem arcybiskupa ma być na koniec mszy świętych wystawiana na stoliku i kto będzie chciał złożyć ofiarę to może to uczynić przy wyjściu z kościoła.

1. Kierujemy także słowa ogromnej wdzięczności dla wszystkich ofiarodawców przesyłających swoje pieniądze często z dopiskiem „na tacę”. To ogromne wsparcie i jedyny prawie grosz, który wpływa w tym trudnym czasie

1. Drodzy i bliscy naszemu sercu parafianie i mili goście. Nadszedł czas wielkiej próby z naszej odpowiedzialności przed Bogiem i drugim człowiekiem. Usilnie prosimy o bardzo poważne potraktowanie potrzeby izolacji i działanie z wielką ostrożnością. Nie niwelujmy wielkiego wysiłku osób zatroskanych o nasze zdrowie i życie. Teraz jest to dla nas czas próby.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne,

Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa

Bożego oraz wszelkich łask od Boga. Dziś te życzenia odnośnie zdrowia nabierają jeszcze

Większego i głębszego znaczenia.

W ostatnich dniach odeszli od nas;

Wiesława Szepetowska, Zbigniew Janiszewski.

Wieczny odpoczynek im dać Panie……

Zgłosiły się osoby chcące pomagać osobom starszym. Przypominamy, że numery telefonów do wolontariuszy są dostępne na stronie Internetowej oraz w gablotkach. Inne osoby chętne do pomocy proszone są o zgłaszanie się do ks. Proboszcza. Dziękujemy za piękną i odpowiedzialną postawę.