W poniedziałek (27 marca) do naszej parafii przybyła Sztafeta Modlitwy o Powołania. Podczas mszy św. ks Marcin Grzelak obecnie Dyrektor Ekonomiczny a wcześniej nasz wikariusz przybył wraz z dwoma klerykami do wspólnoty parafii Matki Boskiej Różańcowej i św. Stanisława Biskupa i Męczennika położonej na najwyższym miejscu w Łodzi na Stokach. Podczas mszy św. modliliśmy się i dar powołania kapłańskiego i zakonnego tym bardzie że ostatnie prymicje kapłańskie odbyły się w roku 1960.Po Eucharystii i słowie skierowanym przez ks. Marcina oraz alumna WSD nasi parafianie przybyli przed figurkę – replikę Dobrego Pasterza z Seminaryjnej kaplicy i tam także indywidualnie wypraszali  łaski powołania. Podziękowanie więc dla całek Wspólnoty Seminaryjnej i z darem modlitwy o wzrost liczby świętych pasterzy na wzór Jezusa.

Proboszcz ks. Marek Izydorczyk