1. W piątek o godzinie 9.00 została odprawiona msza święta na zakończenie czasu nauki. Dziękujemy Dyrekcjom i Radom Pedagogicznym oraz pozostałym pracownikom szkół za ich pracę a dzieciom życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji. Oczywiście przypominamy, że czas wakacji nie jest zwolnieniem od praktyk niedzielnych mszy świętych oraz codziennej modlitwy.

2. Od 1 lipca do końca wakacji nie będzie mszy świętej odprawianej w niedziele o godzinie 12.30. Prosimy o tym pamiętać.
Chrzty będą udzielane podczas mszy świętej o godzinie 11.00 w pierwsze niedziele miesiąca
a w pozostałe niedziele po zakończeniu mszy świętej o godzinie 11.00.
Po wakacjach wrócimy do wcześniejszego porządku.

3. Dziękujemy serdecznie za udział w procesjach Oktawy Bożego Ciała.
Tak wierni jak Asysta oraz Żywy Różaniec pokazały się z jak najlepszej strony.

4. W czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte
w porządku z dnia powszedniego. Tego też dnia zostanie odprawione ostatnie nabożeństwo czerwcowe.

5. W sobotę z racji na pierwszą sobotę lipca nabożeństwo maryjne.

6. Od 5 do 28 lipca br. grupa sześciu studentów, w ramach fundacji Harambee Polska, wyjeżdża do Kenii w Afryce równikowej, gdzie nad jeziorem Wiktorii będzie pomagała w remoncie kościoła. Prosimy o wsparcie finansowe celem zakupu na miejscu farby niezbędnej do malowania Kościoła. Wyjazd odbywa się za własne środki a w tej grupie jest przedstawiciel naszej parafii.
Dziś po każdej mszy świętej na zewnątrz odbywa się zbiórka do puszek na ten cel.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Gabriel Tobiasz Olszacki, Julia Chybner, Julia Ewa Szczepańczyk, Natalia Anna Zawadzka, Mateusz Piotr Gaj.

Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.