1. Przypominamy, że od dziś, do końca wakacji nie będzie mszy świętej odprawianej w niedziele o godzinie 12.30. Prosimy o tym pamiętać.

Chrzty będą udzielane podczas mszy świętej o godzinie 11.00 w pierwsze niedziele miesiąca
a w pozostałe niedziele po zakończeniu mszy świętej o godzinie 11.00.
Po wakacjach wrócimy do wcześniejszego porządku.

2. W tym tygodniu przypadają; I czwartek i piątek miesiąca. W piątek wieczorem dwie msze święte; o 17.30 i 18.00. Z racji na urlop ks. Tomasza, nie odwiedzi on swoich podopiecznych natomiast ks. Kazimierz spotka się z tymi których odwiedzał osobiście.

3. Taca zbierana za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca będzie tacą gospodarczą i przeznaczoną na zwieńczenie rozpoczętych prac związanych z wymianą pionowych rur spustowych wody deszczowej z racji na ich perforację, które to zmiany będą kosztowały ponad 7 tysięcy złotych i za ok. 2 tygodnie powinny być już zakładane 3 pary zadaszeń nad nowymi drzwiami za sumę 12 tysięcy złotych. Daszki są wykonywane wg projektu nawiązującego do bryły kościoła w biurze naszego parafianina i cynkowane. Za projekt nic nie płaciliśmy a p. inżynierowi Marcinowi z Listopadowej, serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę.

4. Imieninowa msza święta w intencji ks. Tomasza będzie odprawiona 17 lipca – poniedziałek – o godzinie 18.00. jak to zostało ustalone z Solenizantem z racji na kilkudziesięciu godzinną przerwę w jego urlopie.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Tymon Stanisław Cuprjak, Mikołaj Igor Zimoląg, Alicja Hanna Jaworska, Filip Bałuchto, Justyna Grażyna i Michał Marek Piekarscy.

Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

Z racji na fakt że dziś ogłoszeń jest mniej właśnie w tym miejscu ogłoszeń w którym odczytujemy nazwiska zmarłych, ich imiona, lata życia i miejsce zamieszkania, bardzo serdecznie prosimy aby słysząc słowa; w ostatnim tygodniu odeszli od nas, przyjąć postawę stojącą tak jak na Apel zmarłych a w ten sposób uszanujemy ich dodatkowo.

W ostatnich dniach odeszły od nas:

Teodozja Hablewska lat 91 z ul. Rysy 6,
Janina Majchrzak lat 92 z ul. Jesiennej 44
pogrzeb 12 lipca o 11.45 na cmentarzu katolickim Doły.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.