1. Dziś przypada ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.
  1. 09 sierpnia przypada liturgiczne święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy a 10 sierpnia Święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika.
  1. Za tydzień 13 dzień miesiąca i nabożeństwo Fatimskie a z racji na II niedzielę miesiąca będzie taca gospodarcza.
  1. Nasi koloniści za pośrednictwem ks. Tomasza przekazują pozdrowienia dla całej wspólnoty dodając że warunki są bardzo dobre, jedzenie jeszcze lepsze niż przed rokiem a wyjazdy do innych miejscowości odbywają się zgodnie z planem. Zdjęcia z wyjazdu dzieci można zobaczyć na parafialnej stronie internetowej. W tym tygodniu dzieci odwiedzi ks. Proboszcz i zapewne będą kolejne zdjęcia z pobytu w Biskupinie i nie tylko. Dzieci serdecznie pozdrawiamy a dla całej Kadry i ks. Tomasza jako dzisiejszego Jubilata najlepsze życzenia. Dziś rano o godzinie 8.00 była odprawiona msza święta w intencji kadry i dzieci kolonijnych.
  1. Od przyszłej niedzieli będą zapisy na Pieszą Łódzką Pielgrzymkę – do Grupy Duchowej. Zapisu można będzie dokonać w kancelarii w dni powszednie oraz w niedziele po zakończonych mszach świętych.

 

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali  włączeni; Antoni Valdemar Kobyłecki i Marcin Antoni Michalski.

                      Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.   

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga a wszystkim odpoczywającym na wakacjach czy urlopach, pięknej pogody i radości z każdego dnia.

 

W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi

Irena Walas                       lat 88  z ul. Beskidzkiej 170A

Wincenty Lewandowski   lat 71  z ul. Nowogrodzkiej 25

Józef Majcher                   lat 72  z ul. Gazdy 54

 

                      Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

 

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.