1. Już we wtorek ostatni dzień października i związanych z nim nabożeństw różańcowych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie osoby, które jeszcze nie były na modlitewnych spotkaniach.
  2. Młodzież, która pragnie uczestniczyć w „Nocy Świętych” w łódzkiej katedrze we wtorek 31 października, o godzinie 19.15 prosimy o kontakt z ks. Tomaszem by ustalić wspólny wyjazd i powrót.
  3. Modlitwa za zmarłych to stały element towarzyszący naszemu chrześcijańskiemu życiu. Jest jednak w roku liturgicznym czas, kiedy możemy w sposób wyjątkowy przyjść z pomocą naszym najbliższym zmarłym. Teraz właśnie jest stosowna chwila, aby pomyśleć o potrzebie wsparcia bliskich zmarłych poprzez modlitwę w wypominkach przez cały rok a nie tylko 1 i 2 listopada. Kiedyś zapewne i my będziemy potrzebowali wsparcia. Czy jednak inni nie zapomną o nas jak my dziś zapominamy o zmarłych tłumacząc się tempem życia, zabieganiem i wieloma innymi elementami życia. Zapraszamy jeszcze dziś i do pierwszego listopada do zakrystii lub kancelarii, aby w wypominkach pomóc duszom cierpiącym.
  4. 1 listopada będą odprawione w parafii msze św. o godzinie; 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00 a 2 listopada we wspomnienie Wszystkich Zmarłych o godzinie 7.00, 9.00. nabożeństwo za zmarłych z wypominkami o 17.30. i msza św. wieczorem o godzinie 18.00.Serdecznie zapraszamy. Prosimy mieć na uwadze fakt, że 1 listopada jest dniem, w którym obowiązuje obecność na mszy świętej bądź w parafii bądź też na cmentarzu.
  5. Od 2 do 9 listopada włącznie można uzyskać codziennie odpust za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie (choćby myślnie) za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
  6. Dziękujemy także za wpłaty na konto i bezpośrednio, aby kontynuować prace przy schodach głównych oraz dokończyć zaplanowane na ten rok posunięcia.
  7. W tym tygodniu przypadają; pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. w piątek także o godzinie 16.30.
  8. Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali ostatnio włączeni; Natan Marcin Górny, Hanna Justyna Czekalska, Ksawery Mateusz

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

              W minionym odeszły do wieczności nasze parafianki;

                      Zofia Piasna  lat 66  z ul. H. Sawickiej 26,

                      Ewa Lesiak    lat 74  z ul. H. Janosika  9.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.