Niedziela 08 marca – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
8.00 – W int. Oli i Janka w podziękowaniu za ukończone studia z prośbą o dalszą opiekę.
9.30 + Piotra Karbowiaka.
11.00 + Alicji, Jana i Grzegorza Dobroszek, Eugeniusza Sobieckiego.
12.30 – W intencji parafian – / + Bogdan, Jan, Matriusz, Andrzej i Roman /. W intencji wszystkich kobiet z racji ich
Święta o Boże błogosławieństwo i łaski na każdy dzień życia.
16.30 + Kazimiery Rubaj – greg. 13.
17.30 – GORZKIE ŻALE.
18.00 + Genowefy Kotynia w 1 rocznicę śmierci.
Poniedziałek 09 marca – dzień powszedni.
7.00 + Kazimiery Rubaj – greg. 14.
17.30 + Wacławy Supera i zmarłych z rodziny.
18.00 + Heleny i Henryka Kubusów.
Wtorek 10 marca – dzień powszedni.
7.00 + Kazimiery Rubaj – greg. 15.
17.30 + Józefa Malarka – od żony z rodziną.
18.00 + Witolda Rawdanika w 23 rocznicę śmierci oraz jego rodziców.
Środa 11 marca – dzień powszedni.
7.00 – Za Żywych Członków Żywego Różańca – od Kółek Różańcowych.
17.30 + Kazimiery Rubaj – greg. 16.
18.00 – W 5 rocznicę urodzin Stasia Waloryszaka – dziękczynno błagalna.
Czwartek 12 marca – dzień powszedni.
7.00 + Kazimiery Rubaj – greg. 17.
17.30 + Czesława, Gerardy Witasiaków, Wacława Anny Lipińskich, Eugeniusza Brzozowskiego.
18.00 + Stanisława Sobonia w 9 rocznicę śmierci.
Piątek 13 marca – dzień powszedni.
7.00 + Kazimiery Rubaj – greg. 18.
16.30 – DROGA KRZYŻOWA Z UDZIAŁEM DZIECI.
17.30 – DROGA KRZYŻOWA Z UDZIAŁEM MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.
18.00 + Za zmarłych Członków Żywego Różańca – od Kółek Różańcowych.
Sobota 14 marca – dzień powszedni.
7.00 + Kazimiery Rubaj – greg. 19.
17.30 + Andrzeja Trybulskiego w 10 rocznice śmierci.
18.00 + Waleriana Cieślaka, Wiktorii i Władysława Ceran, Janiny i Jerzego Jarosów, Ireny Siwek, Janiny
i Józefa Berczak, Stanisława i Kazimierza Zdobysz, Wojciecha Mikołajczyka.
Niedziela 15 marca – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
8.00 + Jadwigi, Józefa Andrzeja Kwaśniewskich.
9.30 + Wita w 12 rocznicy śmierci, Zuzanny, Katarzyny i Antoniego Matyki.
11.00 + Tadeusza Poralaka 16 rocznicę śmierci.
12.30 – W intencji parafian –
12.30 + Kazimiery Rubaj – greg. 20.
17.30 – GORZKIE ŻALE.
18.00 + Stanisławy i Czesława Langierowiczów.