Niedziela 12 grudnia – 3 NIEDZIELA ADWENTU- REKOLEKCJE.
8.00 + Krzysztofa Furmanka.
9.30 + Henryka Walkówka.
11.00 + Kazimiery i Stanisława Rubaj.
12.30 – W intencji parafian – / + Zofii i Anny /
16.30 + Piotra Wagnera w 5 rocznicę śmierci.
18.00 + Bronisława (m) Sak w 27 rocznicę śmierci, rodziców i teściów.
Poniedziałek 13 grudnia – wsp. św. Łucji – REKOLEKCJE.
8.00 – RORATY – O łaskę zdrowia dla Krzysztofa.
9.00 + Kazimiery Jaruga – od uczestników pogrzebu.
18.00 + Antoniego Bednarka w 32 rocznicę śmierci.
Wtorek 14 grudnia – wsp. św. Jana od krzyża, kapłana i Dk – REKOLEKCJE.
7.00 – RORATY – + Zygmunta Kaźmierczaka – od uczestników pogrzebu.
9.00. + Mikołaja Fijałkowskiego – od rodzin; Kacperskich, Krasoniów i Szubertów.
18.00 + Stanisława Plicha, Haliny i Emila Wasiak, zmarłych z ich rodzin
Środa 15 grudnia – dzień powszedni.
7.00 – RORATY – + Marianny Torbiarczyk – od uczestników pogrzebu.
17.30 + Franciszka Godlewskiego – od uczestników pogrzebu.
18.00 + Mirosława Siuta – od uczestników pogrzebu.
Czwartek 16 grudnia – dzień powszedni.
7.00 – RORATY – + Mariusza Bijaka.
17.30 + Wojciecha Borratyńskiego – od uczestników pogrzebu.
18.00 + Arkadiusza w 1 rocznicę śmierci oraz Stanisława Rosińskich.
Piątek 17 grudnia – dzień powszedni.
7.00 – RORATY – + Julianny Jurek – od Asysty.
16.30 – RORATY – + Władysławy i Władysława Rosińskich.
18.00 + Józefy, Wacława Tomczaków, Jana, Antoniny Chojnackich.
Sobota 18 grudnia – dzień powszedni.
7.00 – RORATY – + Barbary Borysiak – Szlakowskiej – od uczestników pogrzebu.
17.30 + Władysławy Szczepaniak w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Szczepaniaków i Witczaków.
18.00 + Andrzeja Rybczyńskiego i jego rodziców oraz Stanisława Najdera.
Niedziela 19 grudnia – 4 NIEDZIELA ADWENTU.
8.00 + Kazimierza Reszkę w 10 rocznicę śmierci.
9.30 + Urszuli Michalak, Michała, Elżbiety Janiaków, Stanisława, Marianny Kowalczyków.
11.00 + Janusza Stępniaka.
12.30 – W intencji parafian – Henryki, Ewy i Andrzeja z racji urodzin.
18.00 + Janiny Borowieckiej – od uczestników pogrzebu.