Niedziela 27 marca – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
8.00 + Katarzyny, Piotra i Jana Koczywąsów, Dariusza, Andrzeja i zmarłych z rodziny Koślów.
9.30 + Marianny, Henryka, Krystyny, Marii i Jana Staciukowicz.
11.00 + Eleonory, Marianny i Stanisława Gos, Bronisławy Kazimierskiej, Jadwigi Kurzawińskiej.
12.30 – W intencji Parafian.
17.30 – GORZKIE ŻALE.
18.00 + Kazimierza Reszka.
Poniedziałek 28 marca – dzień powszedni – REKOLEKCJE.
7.00 + Marty Szauer – od uczestników pogrzebu.
8.00 + Józefa Dziurdzia, Józefa Gromka.
18.00 + Ignacego i Jadwigi Kubickich.
Wtorek 29 marca – dzień powszedni – REKOLEKCJE.
7.00 + Waldemara Kinas – od uczestników pogrzebu.
8.00 + Wiesławy i Stanisława Korowaj, Małgorzaty Sobczyńskiej, Franciszki i Michała Kaźmierczaków.
18.00 + Andrzeja Stryczka w 8 rocznicę śmierci i jego rodziców; Marii i Ireneusza.
Środa 30 marca – dzień powszedni – REKOLEKCJE.
7.00 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Denisa.
8.00 – W intencji chorych oraz ich opiekunów.
18.00 + Waldemara Kinas – od rodziny.
Czwartek 31 marca – dzień powszedni.
7.00 + Aliny Klimkiewicz – od uczestników pogrzebu.
17.30 + Marty Szauer – od Jadwigi Strumińskiej.
18.00 + Bogdana Piaseckiego – od sąsiadów.
Piątek 01 kwietnia – dzień powszedni.
7.00 – O Boże błogosławieństwo w pracy i zawierzenie wyników kontroli Bożemu miłosierdziu.
16.30 – Droga Krzyżowa.
17.30 + Haliny Kopeckiej.
18.00 –.
18.30 – Droga Krzyżowa.
Sobota 02 kwietnia – dzień powszedni.
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żyjących Członków Żywego Różańca.
17.30 + Andrzeja w 2 r. śm., Aleksandra, dziadków i wszystkich zmarłych z rodziny Urbaniaków.
18.00 + Stanisława, Stefanii Nogieć i zmarłych z ich rodziny oraz Wojciecha Mikołajewskiego.
Niedziela 03 kwietnia – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
8.00 + Krystyny Woźniak, Sławomira, Leokadii i Zygmunta Otorowskich.
9.30 + Zbigniewa, Wacławy i Wacława Borowców, Bartosza, Ryszarda i Stanisława Szymajdów.
11.00 + Stefanii i Zdzisława Kamińskich.
11.00 + Haliny, Tadeusza Bryłów, Jana, Janiny i zm. z rodzin; Zielińskich i Bryłów.
12.30 – W intencji Parafian.
17.30 – GORZKIE ŻALE.
18.00 + Justyny, Wacława i Antoniny Kubiaków.