1. Dziękujemy wszystkim uczestnikom procesji Bożego Ciała w tak odmiennych warunkach. Cieszy nas Wasza dyscyplina i stosowanie się do wymogów sanitarnych.

2. Zachęcamy także wiernych – starszych, schorowanych czy niepełnosprawnych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych on–line z naszej parafii Dziś są transmitowane wszystkie msze św.

3. Za wszelkie ofiary składane na konto bankowe z różnym przeznaczeniem wraz z ofiarami za odprawiane intencje składamy bardzo serdeczne podziękowania i przypominamy, że dziś II niedziela miesiąca będzie taca inwestycyjna na kolejne prace w parafii.

4. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku. Podobnie na stoliku za ławkami po prawej stronie kościoła są wyłożone czasopisma i książki przyniesione przez parafian, aby umożliwić ich nieodpłatną dostępność celem ich czytania. Do kiosku zostały ponownie sprowadzone dwie pozycje, które w ubiegłą niedzielę rozeszły się błyskawicznie; piękne albumowe wydanie o Lourdes z pięknymi fotografiami po 20 zł i i cytaty świętego Jana Pawła II ułożone alfabetycznie po 15 złotych. Za takie pieniądze albumów zaiste nigdzie nie można będzie kupić.

5. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie tuż po zakończeniu mszy o godzinie 18.00 a w niedziele o godzinie 17.30 z transmisją. Serdecznie zachęcamy do udziału i wspólnej modlitwy.

6. W piątek 19 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy świętej o godzinie 18.00. przejdziemy w uroczystej procesji wokół kościoła. Zapraszamy także dzieci do sypania kwiatkami. Z racji na Uroczystość tego dnia nie będzie obowiązywał post.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni;
Hanna Bogna Bujała, Julian Aleksander Chachuła, Oliwier Krzysztof Waliszewski
oraz Jan Maksymilian Adamski. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:

Marianna Wolska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.