1. W imieniu Członków Żywego Różańca zapraszamy dziś jeszcze do salki Kardynała Wyszyńskiego na kolejne spotkanie 16.30..
  2. Msza święta na zakończenie roku Szkolnego 2017/2018 będzie odprawiona 24 czerwca – w niedzielę o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy na to dziękczynne spotkanie modlitwie przy stole Eucharystycznym.
  3. W sobotę przypadnie Dzień Ojca. Prosimy o Tatusiach pamiętać w modlitwie.
  4. Z czasy wcześniejszego to przypomnienie, że odbyła się pielgrzymka dzieci komunijne do Lichenia w dniu 9. czerwca br. Pielgrzymce przewodniczył ks. Proboszcz wraz z katechetkami i rodzicami oraz opiekunami. Szkoda tylko, że już kilkanaście dni po komunii zaledwie, co 5 dziecko pojechało, aby podziękować za łaskę Eucharystii. Zdjęcie pamiątkowe zamieścimy na stronie parafialnej.
  5. Dziękujemy scholi naszej młodzieży i dzieci, które to po czasie roku szkolnego także chcą odpocząć i wyjechać. Dziś wiec ostatnie ich słodkie śpiewania przed wakacjami. Serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży, rodzicom oraz prowadzącym tak skutecznie jedną z agend naszej parafii z takim skutkiem. Bóg zapłać za podjęty trud.
  6. Składamy także ogromne podziękowania za ofiary bezimienne, które wpłynęły w ostatnim czasie w wysokości; 50, 50, 100 i 500 złotych, jako bezimienne na prace inwestycyjne przy kościele. Serdecznie Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Pomimo częściowego urlopu ks. Proboszcza wcale nie oznacza to, że prace ustały. W okresie ostatnich dwóch tygodni zapłaty rozliczone zadaszenia nad nowymi drzwiami za sumę 8 tys. zł., oraz zadatkowane sumą 2.500 zł. nowe trzy plastikowe okna do Salki Kardynała Wyszyńskiego, która z racji na stan techniczny zaplecza i odpadający tynk ze ścian oraz zniszczone wyposażenie, musi zostać remontowana i tenże czas będzie już w tym miesiącu.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Anna Łagiewska, Patryk Szymczak, Adam Melon, Helena Eleonora Mielczarek, Nikola Aleksandra Kisztelińska, Wincenty Komasiński. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Zapowiedzi na dzień 17.06.2018 jako pierwsze;

1. Michał Krzykała, stany wolnego z parafii naszej.

Agata Motyka, stanu wolnego, z parafii św. Marka.

1. Piotr Cieślak, stanu wolnego z parafii naszej

Kinga Jaksa, stanu wolnego z parafii w Dobroniu.

O ewentualnych przeszkodach, prosimy o powiadomienie Kancelarii parafialnej.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas: Cecylia Cieślak oraz Andrzej Dróżdż.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………