1. List Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia o zmianie formy pielgrzymowania na Jasną Górę.

2. Zachęcamy także wiernych – starszych, schorowanych czy niepełnosprawnych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych on–line z naszej parafii Dziś są transmitowane wszystkie msze św.

3. Przypominamy o naszym bezpieczeństwie przed epidemią. Zostały zakupione dozowniki z płynem, higienicznym, które znajdują się na początku ławek. Przed przyjęciem Komunii Świętej na rękę warto zdezynfekować dłonie.

4. W okresie wakacyjnym: lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 12.30.
Na Skalnej Msza Święta jak w każdą niedzielę o godz. 9.00.

5. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku. Podobnie na stoliku za ławkami po prawej stronie kościoła są wyłożone czasopisma i książki przyniesione przez parafian, aby umożliwić ich nieodpłatną dostępność celem ich czytania. Do kiosku zostały ponownie sprowadzone dwie pozycje, które rozeszły się błyskawicznie; piękne albumowe wydanie o Lourdes z pięknymi fotografiami po 20 zł i i cytaty świętego Jana Pawła II ułożone alfabetycznie po 15 złotych. Za takie pieniądze albumów zaiste nigdzie nie można będzie kupić.

6. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie tuż po zakończeniu mszy o godzinie 18.00 a w niedziele o godzinie 17.30 z transmisją. Serdecznie zachęcamy do udziału i wspólnej modlitwy.

7. Są jeszcze wolne intencje w lipcu i sierpniu. Jeśli macie jakieś intencje zachęcamy
do wspólnej modlitwy na Eucharystii.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona;
Alicja Jadwiga Wagner. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Halina Tersa, Władysław Opulski

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.