1. Przypominamy, że od lipca aż do końca sierpnia, że nie będzie odprawiana w niedziele msza św. o godzinie 12.30. Modlitwa z wypominkami będzie przed mszą św. o godzinie 11.00 a chrzty w I niedzielę lipca i sierpnia podczas mszy o 11.00 w pozostałe niedziele po zakończeniu mszy świętej. Na Skalnej w niedziele msze o 16.00 aż do odwołania, w dni powszednie bez zmian.

2. Za tydzień taca gospodarcza. Dla Waszej wiadomości podajemy zakres prac w ostatnim czasie, i tak; alarmy w k-le i kancelarii, dwukrotna pielęgnacja zieleni, dekoracje wielkopostne, renowacje kielichów i paten, szyba do świecznika, gablotki x 3 z podświetleniem, renowacja bramy od Janosika, stoły 3 szt., schody od Janosika, poręcze ze stali nierdzewnej, kostka brukowa przed wejściem do kościoła, podświetlenie dzwonnicy. Było oczywiście b. dużo wydatków bieżących nie wliczając prądu, wody i gazu. Podajemy to abyście mieli świadomość jak drogie prace są prowadzone i że dzięki Waszej hojności możemy tak wiele dokonać Bóg Wam zapałać za wszelkie ofiary. Na ten rok są zaplanowane jeszcze dwie prace, które znakomicie upiększą kościół od zewnątrz ale to już będzie zależało od funduszy.

3. Jutro rano wyjadą dzieci na kolonie z ks. Dominikiem.

4. W sobotę 13 lipca kolejne nabożeństwo Fatimskie.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Józef Kłosiński,
Cecylia Mrozek.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……