1. W najbliższą niedziele 22 lipca rozpoczną się kolonie parafialne w miejscowości Zaniemyśl – w ośrodku „Bojanowe Gniazdo„. Wyjazd z parkingu przy ul. Spartakusa – Janosika o podanej wcześniej godzinie. Zakończenie 03 sierpnia.
  1. Trwa już tydzień remont Sali Kardynała Wyszyńskiego, Zostały wymienione okna na nowe i trwa wymiana instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, nieszczelnej instalacji gazowej oraz całkowite skuwanie tynków na zapleczu, Niespodzianek jest sporo. Jednocześnie dziękujemy za ofiarę bezimienną w wysokości 100 zł.
  1. W miejscu nabywania prasy katolickiej zostały sprowadzone 2 nowe pozycje: „Czwarty wizjoner z Fatimy” oraz „7 dni Fatimy”. Należą one do tzw. niezbędników Fatimskich, czyli zawierających podstawowe informacje dla tych, którzy już w tym miejscu byli – dla przypomnienia a dla pozostałych, jako zachęta do pielgrzymowania. Mamy tylko niestety po 7 egzemplarzy a koszt jednej pozycji to suma 10 złotych. Zachęcamy także do nabywania prasy i książek już wcześniej polecanych.
  1. Od ponad roku na terenie przykościelnym zostały rozłożone zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym. W czasie niedzielnych mszy św. dzieci będąc pod bacznym okiem rodziców zajmują się nimi a rodzice mogą uczestniczyć w Eucharystii. Zapraszamy także w dni powszednie szczególnie teraz, gdy trwają wakacje a i przedszkola bywają okresowo zamykane. Plac jest otwarty dla każdego dziecka, są ławeczki dla dorosłych, które dają szansę na przebywanie blisko dziecka. Zapraszamy bardzo serdecznie a na stronie internetowej w kilku fotkach pokazujemy bezpieczne, atestowane zabawki. Zapraszamy.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Urszula Jadwiga Supera. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:

Grażyna Jakóbczyk, Maria Wojtasik

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………