1. Zakończyły się kolonie dzieci z ks. Dominikiem. Cieszymy się, że wszyscy wrócili zadowoleni i zregenerowani fizycznie i duchowo. Ks. Dominikowi oraz całej Kadrze pięknie dziękujemy. Podobnie i rodzicom za powierzenie nam swoich dzieci.

2. 26 lipca w piątek przypada dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom. Pamiętajmy o tych osobach, które w naszym życiu odegrały bardzo ważną rolę. Pospieszmy do Nich z dobrym słowem.

3. Wpłynęły ofiary bezimienne w wysokości 2×50 zł., 2×100 zł, 100 zł z ul. Górskiej, na prace przy k-le a na konto 50 zł oraz bezpośrednio 300 i 500 zł. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

4. Otrzymaliśmy już zapowiadane teczki – plecaki w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechu”. Jest ich w sumie 30 sztuk. Bardzo prosimy, aby osoby, które chcą wspomóc biedne dzieci zechciały odebrać plecaki w zakrystii i uzupełnić je, jako wyprawkę do szkoły – bez żadnych dodatków czy słodyczy. Kto już dopełni swojego zadania to prosimy o ich zwrot do zakrystii abyśmy mogli przekazać je do CARITAS.

5. W związku z poświęceniem dziś pojazdów, udało się do naszego kiosku sprowadzić kilka rodzajów tzw. gadżetów do samochodu. Są one bardzo różne i ciężko by je opisać, dlatego prosimy i zobaczenie na własne oczy i ew. zakup sobie, lub bliskim pamiątki ze św. Krzysztofem. Każdy kierowca święconego pojazdu otrzyma także okolicznościowy obrazek.

A w liturgii tego tygodnia; poniedziałek – Święto św. Marii Magdaleny, wtorek – wsp. św. Brygidy, czwartek – Święto św. św. Jakuba i Krzysztofa a w piątek – wsp. św. św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Stanisław Wojda, Stefan Ambroziak, Danuta Włodarczyk.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……