1. Trwają dalsze prace przy Fotowoltaice. Zostały już ułożone wszystkie panele w ilości 160 sztuk. Jutro powinna być dokonana podmurówka przy oknach kotłowni i w ten sposób zabezpieczona ta cześć kościoła przed zalaniem piwnic i kotłowni. W pierwszej połowie sierpnia planujemy zamontowanie pomp ciepła wraz z całą elektronika oraz włączenie w obieg ogrzewania kościoła. O dalszych planach w późniejszym czasie. Serdecznie dziękujemy także za ofiary złożone na konto parafialne dwa. Bóg Wam zapłać.

2. 26 lipca a wiec dziś przypada dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom. Pamiętajmy o tych osobach, które w naszym życiu odegrały bardzo ważną rolę. Pospieszmy do Nich z dobrym słowem.

3. W związku z poświęceniem dziś pojazdów, każdy kierowca otrzyma obrazek z podobizną św. Krzysztofa i modlitwą do samochodu Dokonamy tego po mszy św. o godzinie 11.00, wzdłuż ul. Wyżynnej oraz na Placu im. ks. prałata Grzegorza Kudrzyckiego.

4. A w liturgii tego tygodnia; w piątek – wsp. św. Ignacego z Loyoli a w sobotę – wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego bpa i dK.

dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom5. Zachęcamy także wiernych – starszych, schorowanych czy niepełnosprawnych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych on–line z naszej parafii Dziś są transmitowane msze św. 9.30 i 11.00 a 2 sierpnia o 8.00 i 9.30.

6. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku. poświęceniem dziś pojazdów,

7. Dziś przed kościołem jest zbiórka jak w całej diecezji do puszek na dzieła Caritas.

8. W najbliższą sobotę, jako pierwszą sierpniową zapraszamy chętnych do Adoracji Najświętszego Sakramentu, różańcowej modlitwy z rozważaniami i aktu wynagrodzenia. Początek modlitewnego spotkania tuż po mszy św. o godzinie 7.00. Zapraszamy.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Zbigniew Adamkiewicz, Zofia Pałka, Jerzy Suski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.