1. Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. jak w dni powszednie a wiec o 7.00, 17.30 i 18.00.
  1. Powróciły dzieci z kolonii parafialnych. Dziękujemy Kadrze za skuteczną opiekę, dzieciom za dobre zachowanie a rodzicom za powierzenie nam swoich skarbów. Zdjęcia z przyjazdu są na parafialnej stronie Internetowej.
  1. 21 sierpnia rozpocznie się 93 Łódzka Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Napełnieni Duchem Świętym”. Zapisy rozpoczną się 13 sierpnia i trwać będą codziennie oprócz 15 i 19 sierpnia w godz. 10.00-12.00 oraz 17.00-20.00 w dolnym kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi (ul. Łąkowa 40). Szczególna zniżka w tym roku dotyczy bezrobotnych oraz młodzieży przystępującej w tym roku do sakramentu bierzmowania. W naszej parafii tylko do zapisy do Grupy Duchowych Pielgrzymów od dziś są możliwe na stoliku gdzie jest także prasa katolicka i wpisujemy tak tylko swoje imię i nazwisko, parafię, który raz będziemy pielgrzymowali oraz wiek. Zapisy do Grupy Duchowej będą do 19 sierpnia włącznie.
  1. Trwa ją prace przy salce katechetycznej. Wpłynęły na ten cel kolejne ofiary: od Członków Żywego Różańca 200 zł, pani Kliś Wiesławy 50 zł., oraz bezimiennie 300 zł. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i przypomnienie, że w następną niedzielę będzie taca inwestycyjna, czyli na pokrycie bieżących remontów.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Dagmara Phoebe. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom oraz wypoczywającym na wakacjach i urlopach, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:

Jadwiga Galickia – Załęska, Helena Zientra, Jadwiga Kubicka

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………