1. Od poniedziałku 03.01.2022 rozpoczynamy kolędę. Aby zachować stosowne przepisy sanitarne i względy bezpieczeństwa sanitarnego podpieramy się modelem z roku ubiegłego. Ponieważ w minionym roku kolęda odbyła się w zmienionej formie, nasi parafianie nie stanęli na wysokości zadanie i nie uczestniczyli w dni wyznaczone dla kilku ulic każdego dnia. W tym roku, aby odrzucić argumenty, że msza o 17.30 była zbyt wcześnie to proponujemy spotkania na specjalnie dla mieszkańców poszczególnych ulic na mszy świętej o godzinie 18.30. Ulice będą podane wcześniej z wyprzedzeniem, aby można było sobie zorganizować stosowny czas na Eucharystię. Jednocześnie gdyby poszczególne rodziny chciały zaprosić księdza z wizytą duszpasterską w domu to trzeba będzie zgłosić to do kancelarii lub w niedziele do zakrystii, ale indywidualne spotkania tylko w te dni, w które będą wyznaczone poszczególne ulice od godziny 19.00. Informacje będą podawane z wyprzedzeniem i dostępne także w Internecie na parafialnej stronie www. Przypominamy, że wszystkie osoby będące w mieszkaniu podczas indywidualnej wizyty na zaproszenia są zobowiązane do noszenia maseczki. I tak troszkę zmieniony plan na dni najbliższe;

Poniedziałek – 03.01.2022 18.30 – ul. Jędrowizna, Potokowa, Wichrowa, Wierchowa.
Wtorek  – 04.01.2022 18.30 – ul. Weselna, Bronisława Czecha, Jadwigi, Wiślicka, Gazdy.
Środa – 05.01.2022 18.30 – ul. Skalna cała, Górska, Kiepury, Taternicza, Prezydenta.
Czwartek – 06.01.2022 – Objawienie Pańskie
Piątek – 07.01.2022 18.30 – ul. Miłosza, Krokiew, Szałasowa, Osiedle Listopadowa.

Poniedziałek – 10.01.2022 18.30 – ul. Listopadowa, Reglowa, Pisarska.

2. W soboty kolędy nie będzie. Oczekujemy na mieszkańców poszczególnych ulic. Będzie także wystawiony koszyczek na ofiary, które teraz są bardzo potrzebne, aby spłacić dług na sumę ponad 80 tysięcy złotych za energie elektryczną za cały rok 2021.

3. Jutro mija termin składania prezentów dla małych dzieci, aby w Orszaku Trzech Króli dostarczyć je do Domów Dziecka. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.

4. W przyszłą niedzielę msza święta dla dzieci klas III oraz ich rodziców, taca gospodarcza na pokrycie zadłużenia za energię elektryczną.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:
Henryka Kożuchowska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.