1. Dziękujemy serdecznie za spotkania, które już się odbyły oraz ofiary na schody granitowe od ul. Janosika oraz kostkę chodnikową przed kościołem

Plan kolędy na dni najbliższe.
Poniedziałek 21.01.19. od 15.30. ul.Beskidzka od Zjazdowej do końca.
Wtorek 22.01.19. od 15.30. ul.Taternicza.
Środa 23.01. 19. od 15.30. ul.Strążyska, Junacka.
Czwartek 24.01.19. od 15.30. ul.Zielone Wzgórza I od Stokowskiej, Stokowska.
Piątek 25.01.19. od 15.30. ul.Zielone Wzgórza II, Jadwigi.
Sobota 26.01.19 od 9.30. ul.Morskie Oko, Raszyńska i Połoniny.

Poniedziałek 28.01.19. od 15.30. ul.Wiślicka, Wąwozowa.

Wszelkie informacje są dostępne także w gablotkach i na parafialnej stronie internetowej. Ponawiamy prośbę o uchylone furtki, aby mieć klarowną sytuację. Woda święcona jest w zakrystii lub przy wyjściu.

2. Dziś wieczorem o 18.00 msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do przyjęcia bierzmowania z klas III i IV Szkoły Podstawowej.

3. Nasza parafia, w osobie ks. Dominika organizuje pielgrzymkę dwudniową do Kalwarii Zebrzydowskiej, Tyńca, Mogiły, Bielanów, Staniątek w dniach 5-6 kwietnia. Zapisy w kancelarii parafialnej lub u Ks. Dominika. Foldery znajdują się przy wyjściu z Kościoła.

4. Chcemy także w naszej parafii zorganizować kurs przedmałżeński. Informacje są na stronie internetowej oraz na folderach przy wyjściu z kościoła. Zapisy także w kancelarii parafialnej lub u Ks. Dominika.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Helena Derędowska,
Małgorzata Pierzchalska,
Mirosław Wojtkiewicz.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………