1. Wpłynęły ofiary bezimienne w wysokości; 200 zł. oraz na konto 1000 zł. i 200 zł. na prace przy kostce chodnikowej. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

2. W najbliższą środę z Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej wyruszą pielgrzymi w 94 Łódzkiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi:
Stworzycielu Duchu, Przyjdź. Na stole z prasą jest możliwość zapisu na DUCHOWĄ PIELGRZYMKĘ dla tych osób, które z różnych względów nie mogą pielgrzymować duchowo. Zapisy do tej grupy są możliwe tylko dziś i jutro.

3. Na Skalnej wracamy do porządku niedzielnego od pierwszej niedzieli września, podobnie w kościele parafialnym wracamy od września z Eucharystią o 12.30.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Paulina Katarzyna Łakomow. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask
Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia
błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach nie otrzymaliśmy żadnych informacji o zgonach naszych parafian.