1. Od wtorku 21 sierpnia rozpoczyna się 93 Piesza Pielgrzymka Łódzka z Łodzi na Jasną Górę a hasłem są słowa „Napełnieni Duchem Świętym. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej o godzinie 6.00. Dziś już ostatni dzień zapisu w parafii do Grupy Duchowej. Dla chętnych do zapisu dodamy, że polega to na łączności duchowo – modlitewnej z pielgrzymami. Każda osoba, która się zapisze do Grupy Duchowej otrzyma ramowy program tych dni. Duchowy pielgrzym powinien w tych dniach uczestniczyć we mszy świętej rano bądź wieczorem i włączyć się duchowo w tok modlitw zanoszonych przez pielgrzymujących. Zachęcamy jak najserdeczniej do takiej formy pielgrzymowania osoby, które z różnych – ważnych powodów nie będą mogły na własnych nogach pokonać zadaną drogę.
  1. Trwają bardzo intensywne prace przy renowacji salki im. Kardynała Wyszyńskiego. Zakres prac podamy na zakończenie tego dzieła, bowiem każdego dnia są nowe niespodzianki. Nasz parafianin p. Czesław z Beskidzkiej wykonał prawie na poczekaniu dwie pary drzwi, bowiem dotychczasowe nie gwarantowały ich pewnego użytkowania.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejną tacę inwestycyjną oraz ofiary bezimienne na parking 150 zł. i 100 zł. Koszty rosną zdecydowanie ponad przewidywane, ale też mamy świadomość, że nasi parafianie doskonale w temacie są rozeznani. Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Anthony KIENDREBEDGO, Tymoteusz Natanael Rogowski.

Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom oraz wypoczywającym na wakacjach i urlopach, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Eugeniusz Najder.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.