1. Jutro – 26 sierpnia w liturgii przeżywać będziemy Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Z racji na dzień pracy, msze św. będą jak w dni powszednie.

1. Rada Osiedla Dolina Łódki zaprasza nas na FESTYN DOŻYNKOWY OSIEDLA DOLINY ŁÓDKI – 31.08.2019 r. godz.13:00 jako ŁÓDZKIE ŚWIĘTO OWOCÓW I WARZYW. Rozpoczniemy mszą świętą o godzinie 13.00. Festyn będzie przy ul. Beskidzkiej, o czym przypominają nam plakaty w gablotkach.

1. W tym roku mija 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. W następną niedzielę 1 września o godz. 12.30 w Archikatedrze Łódzkiej odprawiona zostanie Msza św. w intencji polskich żołnierzy poległych podczas wojny oraz ludności cywilnej, która utraciła życie w następstwie działań wojennych.

1. Od wtorku 27 sierpnia zgodnie z decyzją Metropolity Łódzkiego do posługi w naszej parafii zostaje mocą Dekretu, delegowany ks. Antoni Marcinków. Powitamy Go serdecznie w następną niedzielę.

1. Szkolne wakacje dobiegają końca. Dla jednych radość a dla innych stres. Ponieważ wrzesień rozpoczyna się niedzielą i zapewne wiele osób będzie jeszcze w podróży prosimy, aby dzieci przybyły na mszę świętą 8 września. W ramach sumy parafialnej o godzinie 12.30 będzie tu uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego

1. Wpłynęła ofiara bezimienna w wysokości; 50 zł. na prace przy kostce chodnikowej. Ofiarodawcy serdeczne Bóg zapłać.

1. W związku z zakończeniem wakacje już za tydzień msze święte będą w niedziele w kościele parafialnym o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00 a na Skalnej w kaplicy Sióstr Pasterek o 9.00.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Kacper Maciej Szkudlarski. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Alfreda Arianow oraz Sławomir Ciupiński.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……