W naszej parafialnej wspólnocie witamy dziś kapłana, który został na mocy Dekretu Arcybiskupa powołany na stanowisko wikariusza. Nazywa się Dominik Lubiński, ma 14 lat kapłaństwa. Serdecznie Go witamy życząc owocnej posługi i radości z przebywania wśród nas.

1. Zakończyły się wakacje. Od dziś msze święte także o godzinie 12.30. poprzedzone wypominkami. Jutro tj. 3 września msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9.00. Najmłodszych studentów z klas I prosimy o przyniesienie plecaków czy tornistrów, aby je poświęcić w kolejna następną niedzielę tj. 9 września na godzinę 11.00.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Przypominamy, że w piątek msza św. z liczniejszym udziałem dzieci o 16.30. Oczekujemy także w konfesjonałach z sakramentem pokuty.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary bezimienne na renowację salki 200 zł a także 500 i 80 zł na konto. Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni.
  1. W najbliższą sobotę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – msze św. w porządku z dnia powszedniego.
  1. Za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca – taca inwestycyjna.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Melania Maria Wójcik.  Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Marianna Mikuła oraz Leszek Skarbek.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.