1. Dziś dzień Pierwszej Komunii Świętej drugiej grupy dzieci klas IV. Podczas mszy świętej o godzinie 11.00, kościół będzie zamknięty a w nim będą tylko dzieci grupy komunijnej wraz ze swoimi rodzicami.

Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w tych uroczystościach będą mogły na zewnątrz usłyszeć głos z nagłośnienia oraz tam także przyjąć komunię świętą. Dziś i w pozostałe niedziele będą transmitowane msze św.; 9.30., i 11.00.

2. Przypominamy, że dziś w III niedziela miesiąca spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca w salce im. Kardynała Wyszyńskiego o 15.30 i o 17.30. nabożeństwo różańcowe w kościele.

3. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku. Jest tam także do nabycia Mały Gość Niedzielny.

4. Bardzo dziękujemy za ofiary przelane na konto parafialne, złożone na tacę czy też przekazane bezpośrednio.

5. W liturgii tego tygodnia: W poniedziałek – Święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty, w środę – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona Lena Ewelina Kolasińska. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnim czasie odszedł od nas Piotr Górka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…