1. Osoby zainteresowane kursem przedmałżeńskim prosimy o kontakt z ks. Dominikiem. Informacje są także dostępne w gablotkach.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła są zbierane do puszek ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

1. Mamy także nową pozycję książkową. Przy prasie jest wyłożona „Biblia Starego i Nowego Testamentu”. Nie jest to jednak tekst biblijny, lecz postawione są pytania i udzielone odpowiedzi w bardzo przystępny sposób i dla każdego przystępny. Całość ma 155 stron, twarde okładki a koszt egzemplarza zawiera się w sumie 30 złotych. Gorąco tę pozycję polecamy.

1. Zostały w minionym tygodniu rozpoczęte i zakończone prace przy kostce chodnikowej. Można już bezpiecznie po nim chodzić. Koszt tych prac wyniósł 19 700 złotych. Wpłynęła także ofiara bezimienna na ten cel w wysokości 1000 złotych bezpośrednio oraz 50 złotych na konto parafialne, za co też serdecznie dziękujemy.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Marcel Ignacy Brzujszczak, Kinga Sylwia Sobolewska, Stanisław Michał Wieczorek. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:

Grażyna Perlańska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.