1. Podziękowania rodzicom i dzieciom z obu grup komunijnych za właściwe i odpowiedzialne podejście do tego wydarzenia. Także państwu katechetom oraz zakrystianom i organiście życzliwe Bóg zapłać.

2. W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, już po raz 13 spotykamy się by z koronką w ręku prosić Boga o miłosierdzie dla nas i świata całego. 28 września o godzinie 15.00 zapraszamy do modlitwy. Dla świata nic nieznaczący kwadrans, dla Boga wielkie wołanie grzeszników.

3. W najbliższą sobotę, jako pierwszą października zapraszamy chętnych do Adoracji Najświętszego Sakramentu, różańcowej modlitwy z rozważaniami i aktu wynagrodzenia. Początek modlitewnego spotkania tuż po mszy św. o godzinie 7.00. Zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada; I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy, że w piątek msza św. o godzinie 16.30. Zapraszamy także do spowiedzi.

5. Od czwartku 1 października będą także nabożeństwa różańcowe i tak w dni powszednie po mszy wieczorowej a w niedziele o 17.30. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

6. Za tydzień odpust parafialny. Zapraszamy w niedziele 4 października na godzinie 12.30. Prosimy o przygotowania dla naszej Asysty i Członków Żywego Różańca. Z racji na nieklarowną jeszcze sytuację zdrowotną nie będzie u nas asyst a innych parafii. Sumie odpustowej będzie przewodniczył proboszcz parafii Sanktuarium Życia ks. Marek Borowski.

7. Zebranie dla rodziców dzieci komunijnych klas III ze Szkół 139 i 158 będzie za tydzień w niedzielę, 4 października po zakończeniu mszy świętej o godzinie 18.00. Każdy rodzic otrzyma wypisane na kartce terminy spotkań abyśmy mogli wspólnie dobrze się przygotować.

8. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku. Jest tam także do nabycia Mały Gość Niedzielny.

9. Bardzo dziękujemy za ofiary przelane na konto parafialne, złożone na tacę czy też przekazane bezpośrednio. Ofiarodawcom i darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

10. A w liturgii tego tygodnia; poniedziałek – wsp. św. Wacława męczennika, wtorek – Święto św. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę – wsp. św. Hieronima kapłana i dK, czwartek – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus dziewicy i dK, a w piątek wsp. św. św. Aniołów Stróżów.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni;
Julia Amelia Krzewińska, Julia Szczęsna, Oliwia Bałuchto, Szymon Piotr Racaj i Paweł
Tomasz Racaj. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:

Teresa Andrzejewska
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.