1. Przypominamy o transmisjach mszy świętych drogą internetową. Dziś transmitowane będą msze św. od godziny 8.00 aż do 12.30 włącznie.

2. Zapowiadane na dziś zebranie formacyjne z racji na sytuację się nie odbędzie nabożeństwo różańcowe w kościele o 17.30.

3. W najbliższą środę o godz. 18.00 w kościele zebranie kandydatów do bierzmowania, którzy przyjmą sakrament 22 października. W uroczystość w czwartek wieczorem o 18.00 będą uczestniczyli tylko bierzmowani i ich świadkowie. Postaramy się o zdjęcia z tej uroczystości, które wprowadzimy na naszą parafialną stronę Internetową. Tego dnia zapraszamy na różańcową modlitwę tuż po zakończonej mszy św. w kościele.

4. Rozpoczynamy zapisy na kurs przedmałżeński w naszej parafii. Informacje w gablocie lub u ks. Dominika.

5. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii. Kancelaria od kilku dni ma uszkodzoną linię telefoniczną. Przepraszamy za utrudnienia w komunikacji telefonicznej.

6. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku. Są już także do nabycia świece CARITAS.

7. Bardzo dziękujemy za ofiary przelane na konto parafialne, złożone na tacę czy też przekazane bezpośrednio. Ofiarodawcom i darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

8. A w liturgii tego tygodnia; we wtorek – wspomnienie św. Jana Kantego, w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.

9. Na ten trudny czas nowej fali zachorowań apelujemy do wszystkich o roztropność i przeczekanie mimo dyskomfortu, jaki wszyscy odczuwamy. Szanujmy się wzajemnie i prośmy w modlitwach o ustanie zagrożenia także dla życia. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i Bożej opieki.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został przyjęty;
Oliwier Cyprian Skrzypczyk. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Wanda Bieda i Tadeusz Krupa.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……