1. Serdecznie po raz kolejny dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Są one ogromnym wsparciem na ten jakże trudny czas.

2. Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych przez on–line z naszej parafii i tak dziś będą transmitowane wszystkie msze św.

3. Ponieważ 3 maja w tym roku wypada w niedziele a czas wielkanocny nie dopuszcza żadnych świąt czy uroczystości, dlatego też Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski jest liturgicznie przeniesiona na sobotę. Z racji na dużą ilość wolnych intencji w najbliższym czasie nie będzie w sobotę dodatkowych mszy a porządek zachowamy jak w dni powszednie.

4. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w niedziele o godzinie 17.30 i będzie także transmisja on–line a w dni powszednie po mszy wieczorem. Serdecznie zapraszamy.

5. Od poniedziałku rozpoczęły się prace przy układaniu kostki chodnikowej po południowej stronie kościoła. Zakończenie planowane jest na wtorek. Zostanie także zmieniona nawierzchnia na parkingu. Teraz będą tam ułożone betonowe płyty ażurowe.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas;

Anna Wąsik.

Wieczny odpoczynek jej dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.