1. W czwartek 1 listopada msze święte będą odprawiane o godzinie; 8.00., 9.30., 11.00 i 18.00. Na Skalnej o godzinie 9.00 tak jak w niedziele. Przypomnijmy także,
że tego dnia obowiązuje obecność na Eucharystii.

2. To już ostatnie chwile, aby zgłosić wypominki za zmarłych. Aby pomóc w spokojnym sposobie przemyślenia i podania, przygotowane zostały wydrukowane kartki i zostały wyłożone na stoliku z prasą. Można je zabrać do domu i tak do 1 listopada wypełnić a następnie podać w zakrystii lub kancelarii.

3. W tym tygodniu; pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek msza święta o 16.30. a o 17.45. będzie odprawione nabożeństwo za zmarłych z wypominkami jednorazowymi. Do wspólnej modlitwy wszystkich zapraszamy

4. Liczenie wiernych na potrzeby statystyczne wykazało, że w ciągu całej niedzieli było nas na wszystkich mszach świętych łącznie z kaplicą na Skalnej 1176 osób w tym mężczyzn 473 a kobiet 703, a więc o 57 osób ogólnie mniej, co daje w całości frekwencje sięgającą 15.68 %.

5. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych w niedziele o 17.30 a w dni powszednie po mszy św. o 18.00. Ostatnie nabożeństwo w najbliższą środę. Zapraszamy.

6. Na stoliku z prasą pojawiły się nowe pozycje z serii; „Wszystko o” i tak; o różańcu, o roku liturgicznym, o Eucharystii, o sakramencie bierzmowania, o chrzcie świętym o Jezusie z Nazaretu, o Matce Bożej, o św. Janie Pawle II, o objawieniach w Lourdes. Wszystkie te pozycje są po 10 złotych. Zachęcamy do ich nabycia i czytania.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została przyjęta; Nadia Czechowska. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Józef Paczuski oraz Leszek Jędryka.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………