1. Przypominamy o transmisjach mszy świętych drogą internetową. Dziś transmitowane będą msze św. od godziny 8.00 do 11.00 włącznie.

2. W najbliższą I niedziela miesiąca nabożeństwo adoracyjne o 17.30.

3. W tym tygodniu przypada; I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy, że w piątek msza św. o godzinie 16.30. Zapraszamy także do spowiedzi

4. Jutro, 2 listopada wspomnienie obowiązkowe wszystkich wiernych zmarłych. Msze św.; 7.00, 9.00, 18.00-ta. Nabożeństwo za zmarłych o godz. 17.30.

5. W najbliższą sobotę, jako pierwszą sierpniową zapraszamy chętnych do Adoracji Najświętszego Sakramentu, różańcowej modlitwy z rozważaniami i aktu wynagrodzenia. Początek modlitewnego spotkania tuż po mszy św. o godzinie 7.00. Zapraszamy.

6. Przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii. +

7. Za tydzień w II niedziele miesiąca msza św. o 16.30 dla dzieci przed I Komunią świętą wraz z rodzicami i poświęcenie książeczek do nabożeństwa, które rodzice zakupują indywidualnie

8. Bardzo dziękujemy za ofiary przelane na konto parafialne, złożone na tacę czy też przekazane bezpośrednio. Ofiarodawcom i darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

9. Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki prosi o zamknięcia cmentarzy w dniach od 31 października do 2 listopada bieżącego roku. Jak wcześniej informowano, na cmentarzach nie należy odprawiać Mszy św. i prowadzić procesji. Obostrzenia te nie dotyczą pogrzebów. Wejście na cmentarz będzie możliwe w trakcie pogrzebu oraz z powodu wykonywania czynności z nim związanych.

A w liturgii tego tygodnia; w jutro w poniedziałek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych a w środę wspomnienie św. Karola Boromeusza.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została przyjęta:
Aleksandra Wiktoria Wróblewska. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Józef Dziurdzia, Lucyna Majewska, Tadeusz Rosiak oraz Wiesława Zięba, z domu Klimkiewicz zmarła w Danii a mieszkała na ul. Morskie Oko 8,

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……