1. Przypominamy o transmisjach mszy świętych drogą internetową. Dziś i w kolejną niedzielę listopadową będą transmitowane wszystkie msze św.

2. Przypominamy, że Metropolita Łódzki przedłużył Dyspensę, która obejmuje dni do niedzieli 29 listopada włącznie.

3. Bardzo dziękujemy za ofiary przelane na konto parafialne, złożone na tacę czy też przekazane bezpośrednio. Ofiarodawcom i darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

4. Od I niedzieli Adwentu rozpoczynamy także, choć w innej formie – rozprowadzanie opłatków na wigilijny stół. Opłatki można nabyć u sióstr Antonianek i Pasterek oraz w zakrystii tak w niedziele jak i w dni powszednie.

5. Dziś po mszy świętej o 12.30 Podczas wystawienia Najświętszego Sakrament będzie odmówiona Litania do Najświętszego Serca Jezusowego oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

6. W najbliższa sobotę będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz .20.00. Ale ze względu na sytuację epidemiologiczną, odbędzie się ono online na platformie Zoom. Tutaj link: https://tiny.pl/72nq8

Zaprasza ks Dominik

A w liturgii tego tygodnia; we wtorek wsp. św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Krystyna Grobelska, Leokadia Bielacka, Wiesława Olesiak, Czesław Łaski i Ewa Derczyńska. A w ostatnich godzinach otrzymaliśmy także wiadomość, że zmarł nasz dziekan; Ks. Piotr Miler z parafii św. Judy Tadeusza na Rogach.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……