1. Rozpoczynamy dziś rekolekcje. Plan jest dostępny na naszej internetowej stronie i w gablotkach. Msza święta w poniedziałek, wtorek i środę będzie odprawiana o godzinie 8.00,i 18.00 z nauką rekolekcyjną. W ostatnim dniu rekolekcji, tj. w środę na mszę świętą odprawianej o godzinie 8.00. będziemy się modlić w intencji osób chorych i ich opiekunów, ale nie będzie także udzielany sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy, aby pomóc chorym dotrzeć do kościoła parafialnego na modlitwę oraz głoszoną naukę.

1. Na Skalnej rekolekcje od poniedziałku do środy włącznie z mszą świętą o godzinie 16.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Proboszcz Paweł Lisowski.

2. Na czas Wielkiego Postu zapraszamy; w każdy piątek na odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 16.30.oraz o godzinie 17.30.

1. Pięknym i bardzo głębokim w przeżyciach są nabożeństwa naznaczone śpiewem i rozważaniem Męki Pańskiej, czyli Gorzkie Żale. Zapraszamy dziś jeszcze i w pozostałe niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.30 na to nabożeństwo.

1. W naszym kiosku z prasą katolicką są pozycje, którymi warto się zainteresować, jest jeden nowy album oraz niewielka, ale bardzo ważna pozycja o słowach wyznania wiary oraz ich znaczeniu. Dostępne są także świece Caritas oraz baranki wielkanocne. Zapraszamy tam serdecznie.

1. Dzisiejsza taca gospodarcza ma przeznaczenie na prace kończące układanie kostki brukowej i płyt ażurowych na parkingu pomiędzy kościołem a plebanią. Łącznie zostanie ułożonych 279 m2 za sumę 37.800 złotych a prace rozpoczną się w ostatnich dniach maja.

1. Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka organizuje w całej Polsce od 18 do 25 marca tydzień modlitw o ochronę życia. Na stoliku obok książek i prasy są wyłożone bezpłatne broszury na ten właśnie temat. Zapraszamy do ich przyjęcia.

1. Członków Żywego Różańca informujemy, że w przyszłą niedzielę o godzinie 8.00 będzie odprawiona msza św. w 86 rocznicę powstania Bractwa Różańcowego w naszej parafii. Będziemy się modlić wspólnie za żywych i zmarłych członków.

1. W piątek przypada Uroczystość ku czci św. Józefa Rzemieślnika.

Po kilku miesiącach przerwy z radością informujemy naszych parafian, że

przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona;

Alicja Broucher. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom, Internautom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.