Dziękujemy serdecznie za spotkania, które już się odbyły oraz ofiary na schody granitowe od ul. Janosika jak i kostkę chodnikową przed kościołem.

Plan kolędy na dni najbliższe.

Poniedziałek 04. 02. 19. od 15. 30. ul. Osiedle Listopadowa.
Wtorek 05. 02. 19. od 15. 30. ul. Chałubińskiego, Pomorska i Lawinowa.
Środa 06. 02. 19. od 15. 30. ul. Górska – bloki; 2, 4, 3/5, 7/9.
Czwartek 07. 02. 19. od 15. 30. ul. Górska bez bloków, Kiepury.
Piątek 08. 02. 19. od 15. 30. ul. Szczytowa, Szczawnicka.
Sobota 09. 02. 19 od 9. 30. ul Opolska do Okólnej, Moskuliki.

Poniedziałek 11. 02. 19. od 15. 30. ul. Janosika do Telefonicznej, Szarotki.

Wszelkie informacje są dostępne także w gablotkach i na parafialnej stronie internetowej. Ponawiamy prośbę o uchylone furtki, aby mieć klarowną sytuację. Woda święcona jest w zakrystii lub przy wyjściu.

1. Dziś wieczorem po mszy św. o 18.00 w salce Kardynała Wyszyńskiego rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie.

2. W tym tygodniu będzie; pierwszy czwartek miesiąca. Także dziś jeszcze spotkanie dla ministrantów oraz kandydatów na mszy św. o 11.00 – a później już bezpośrednie chwile przygotowania do posługi ministrantów z ks. Dominikiem. Przypominamy, że podczas duszpasterskiej wizyty zgłaszali się także Tatusiowie – dawni ministranci, którzy oferowali wraz ze swymi synami włączenie się w tę agendę parafialną.Serdecznie Ich również zapraszamy. O 17.30.dziś także – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Ważna wiadomość dla młodzieży przed bierzmowaniem z klas gimnazjalnych . Najbliższe spotkanie będzie we wtorek 5 lutego o 18.30. Prosimy o przekazanie zainteresowanym tej informacji.

4. Siostry Pasterki z ul Skalnej 7, w dniu 9 lutego będą podczas tam sprawowanej Eucharystii dziękowały Panu Bogu za 60 lat od założenia łódzkiego Domu. Msza 9. lutego na Skalnej o godzinie 11.00 z licznym udziałem Sióstr.

5. Inauguracja drugiego etapu IV Synodu Archidiecezji Łódzkiej odbędzie się w sobotę
9 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w Bazylice Archikatedralnej. W osobistej modlitwie prośmy o trwałe owoce Synodu w naszej Archidiecezji.

6. Za tydzień 2 niedziela miesiąca – o 16.30. spotkania dla dzieci przed I Komunią oraz ich rodziców. Taca gospodarcza z przeznaczeniem na zapowiedziane remonty i naprawy.

7. Dekret Abpa – verte

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:

Krystyna Bicz.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……..

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.