Po raz kolejny serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprosić nas do swego mieszkania na duszpasterską wizytę. Jest to także dobry czas na rozmowy o Waszych problemach i kłopotach. Dziękujemy także za ofiary złożone, jako datek na nowe granitowe schody przed kościołem. A na najbliższe dni planujemy:

Poniedziałek  29.01.18. od godz. 15.30;  Spartakusa, Wiślicka,
Wtorek             30.01.18. od godz. 15.30;  Chałubińskiego, Jadwigi, Junacka,
Środa                31.01.18. od godz. 15.30;   Strążyska, Prezydenta, Bacowa,
Czwartek         01.02.18. od godz. 15.30;  Taternicza, Morskie Oko,
Piątek               02.02.18.
Sobota              03.02.18. od godz. 9.30;   Zielone Wzgórze II, Opolska,

Poniedziałek 05.02.18. od godz. 15.30;  Powstańców Śląskich, Krasińskiego, Miłosza.

Woda święcona jest dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła, można tam także nabyć kropidła po 5 zł za szt. Dziękujemy wszystkim korzystającym z podpowiedzi i dobrych manier za uchylone furtki, nam ogromnie pomagające i dające dobre świadectwo parafianom. Przy oczekiwaniu prosimy także o wyrozumiałość.

1. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat na nasze kolonie parafialne, które odbędą się w dniach 22 lipca – 03 sierpnia w miejscowości Zaniemyśl – Wielkopolska w ośrodku „Bojanowe Gniazdo„. Dziś drugi dzień zapisów. Koszt dziecka to suma 1.000,00 zł. Zapisy dziś o godz. 11.50 w kancelarii parafialnej. Prosimy o wpłatę 200 zł wpisowego oraz o przygotowanie danych dziecka takich jak: adres, data urodzenia, nr pesel, tel. kontaktowy.

1. W tym tygodniu przypada; I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od rana odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem. Także w czwartek przypada 23 rocznica śmierci ks. Prałata Grzegorza Kudrzyckiego. Msza św. w intencji zmarłego kapłana od Żywej Róży w czwartek o godzinie 7.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

1. 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane także świętem Matki Bożej Gromnicznej – msze św. będą odprawiane o 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. – i jest to w Kościele powszechnym – Dzień Życia Konsekrowanego. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Tego też dnia będzie zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne. Zwracamy uwagę, że na tę chwilę jest jeszcze kilka wolnych intencji w tygodniu rano oraz w święto Ofiarowania Pańskiego o 9.00 i 16.30. Z racji na święto – w piątek Kancelaria nie będzie czynna.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne, a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga. Dzieci z racji na ferie zimowe niech także odpoczną od trudu nauki.  Szczęść Wam Boże.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Jan Jackiewicz lat 79 z ul. Weselnej 41,

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.