1. Ogłoszenia dzisiejsze rozpoczynamy od informacji, o którą pytają parafianie. Ksiądz Antoni przebywa w szpitalu. Jego stan lekarze podają, jako ciężki, ale stabilny. Do Covida dołączyło się obustronne zapalenie płuc. Mamy nadzieję, że i dzięki modlitwie oraz pracy lekarzy będzie dochodził do siebie, czego od serca życzymy.

2. Pozostało nam jeszcze kilka ulic do zaproszenia na kolędowe msze św. I tak zapraszamy mieszkańców ulic;
Środa 03.02.2021; Spiska, Kierpcowa, Kobzowa, Opolska, Budy, Okrętowa, Połoniny,
Lawinowa, Zjazdowa, Marmurowa, Szałasowa, Wydmowa, Moskuliki, Dolina Łódki oraz te osoby, które z różnych powodów nie mogły pozytywnie odpowiedzieć na nasze zaproszenie. To spotkanie odbędzie się o godzinie 18.30 aby poszczególne osoby mogły po pracy pomodlić się wspólnie i otrzymać błogosławieństwo. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane też często Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Msze święte we wtorek będą o; 7.00., 9.00., 18.00. a na Skalnej w kaplicy sióstr Pasterek o godzinie 8.00.

4. W tym tygodniu także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych przez ks. Dominika a chorych ks. Antoniego z racji na jego chorobę w tym miesiącu nie odwiedzi kapłan a więc prosimy o wyrozumiałość, przypominamy także, że w piątek msza święta o 16.30.

5. W kiosku obok pozycji książkowych oraz prasie są rozprowadzane także świece CARITAS a w tygodniu będą także dowiezione baranki. O szczegóły prosimy pytać w kiosku.

6. W przyszłą niedzielę o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.

A w liturgii tego tygodnia; we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, w piątek wsp. św. Agaty a w sobotę wsp. św. św. Pawła Miki i Towarzyszy.
Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Mirosław Firan.

Wieczny odpoczynek mu dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.