1. Rekolekcje parafialne już za nami. Dziękujemy za obecność na naukach i spotkaniach. Bardzo serdecznie i gorąco prosimy o nieodkładanie na ostatnią chwilę spowiedzi świętej. Na czas przedświąteczny jest dużo osób przyjeżdżających na kilka dni z poza granic ojczyzny, więc prosimy, aby dla nich pozostawić te chwile.
  1. Za nami także uroczystość poświęcenia Krzyża Misyjnego. Z racji na poważną chorobę nie mógł przyjechać do nas ks. Abp Grzegorz Ryś. Jako delegata arcybiskup przysłał nam ks. biskupa Marka Marczaka. Dziękujemy też rodzicom młodych bierzmowanych, że zadbali, aby owoc ich życia i miłości mógł przekroczyć kolejny próg chrześcijańskiego życia a ks. Kazimierzowi za przygotowanie serdecznie dziękujemy. Pogoda była niesamowitym wyzwaniem i sprawdzianem siły naszej woli.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały konkretnie, składając żywność i chemię dla potrzebujących takiego wsparcia w parafii. Za wszelkie dary w imieniu obdarowanych i swoim własnym składamy Bóg zapłać.
  1. W tygodniu wpłynęła także ofiara bezimienna w wysokości 2100 złotych z przeznaczeniem na granitowe schody do kościoła. Bardzo serdecznie za tę ofiarę dziękujemy podobnie jak za ofiary przesyłane przelewami na konto parafii i na tacę.
  1. Od dzisiejszej niedzieli jest także zwyczaj zasłaniania Krzyży, aż do końca liturgii Męki Pańskiej. Gorzkie Żale dziś jeszcze o 17.30.
  1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 z udziałem dzieci a o 17.30 z udziałem młodzieży i dorosłych.
  1. W środę zapraszamy na Eucharystię o godzinie 18.00, odprawianej z racji 83. rocznicy założenia Bractwa Różańcowego w naszej parafii.
  1. Za tydzień 25 marca będzie już Niedziela Palmowa i Światowy Dzień Młodzieży. W parafii, podczas każdej mszy świętej będą święcone palmy. Marsz dla Jezusa o godzinie 13.30 z kościoła Zesłania Ducha Świętego. Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień a szczegóły tego Tygodnia podamy za tydzień.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką oraz BARANKI i PISANKI.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne, a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Aleksander Wąsiewicz lat 72 z ul. Zbocze 2

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.