Dziś także dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprosić nas do swego mieszkania na duszpasterską wizytę. Dostrzegacie także drodzy parafianie, że jest to dobry czas na rozmowy o codziennych sprawach. Dziękujemy także za ofiary złożone, jako datek na nowe granitowe schody przed kościołem. A na najbliższe dni proponujemy:

Poniedziałek 05.02.18. od godz. 15.30;   Powstańców Śląskich, Krasińskiego, Miłosza (Sawickiej).
Wtorek           06.02.18. od godz. 15.30;   Raszyńska, Połoniny, Herberta (Pstrowskiego),
Środa              07.02.18. od godz. 15.30;    Beskidzka od początku do Zjazdowej oraz Kobzowa, Spiska, Kierpcowa,
Czwartek       08.02.18. od godz. 15.30;    Beskidzka od Zjazdowej do Hanuszkiewicza,
Piątek             09.02.18. od godz. 15.30     Wydmowa, Zjazdowa, Budy, Marmurowa,
Sobota            10.02.18. od godz. 9.30;      Brzezińska, Moskuliki, Dolina Łódki.

Poniedziałek 12.02.18. od godz. 15.30;   Wiślicka.

Woda święcona jest dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła, można tam także nabyć kropidła po 5 zł za szt. Dziękujemy wszystkim korzystającym z podpowiedzi i dobrych manier za uchylone furtki, nam ogromnie pomagające i dające dobre świadectwo parafianom. Przy oczekiwaniu prosimy także o wyrozumiałość. Często stawiane są pytania; co z rodzinami, które się z nami nie spotkały z różnych powodów a chcą tego dopełnić?.

Jak zapewne słyszycie, podane terminy są naszą propozycja a życie potrafi płatać figle. Od następnej niedzieli, czyli 18 lutego przyjmiemy formę Waszej propozycji na stosowną dla naszego spotkania chwilę i po uzgodnieniu, będziemy w danym dniu z tzw. dodatkową duszpasterską wizytą. O tym jeszcze za tydzień, w sposób bardziej szczegółowy.

1. Zakończone już zostały zapisy na parafialne kolonie. Dziękujemy rodzicom za powierzenie nam swoich skarbów na czas wakacyjnego odpoczynku. Adres pobytu jest podany na stronie internetowej i tam zainteresowanych zapraszamy.
  1. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego. Tego też dnia z racji na II niedziele miesiąca będzie taca gospodarcza.
  1. W przyszły poniedziałek 12 lutego o godzinie 18.30 spotkanie z przygotowującymi się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy zwrócić uwagę na zmianę dnia na poniedziałek.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne, a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga. Dzieci z racji na ferie zimowe niech także odpoczną od trudu nauki.  Szczęść Wam Boże.

W ostatnich dniach odeszły od nas:

Marianna Bieniarz lat 93 z ul. Wichrowej 9,
Marianna Laskowska lat 96 z ul. Jesiennej 7,
Jadwiga Grzegorczyk lat 79 z ul. Beskidzkiej 182.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………