1. Ksiądz Antoni przebywa jeszcze w szpitalu. Jego stan lekarze, określają, jako stabilny. Przebywa teraz w szpitalu im. św. Jana Bożego na Chojnach. Mamy nadzieję, że i dzięki modlitwie oraz pracy lekarzy będzie dochodził do siebie, czego też z serca życzymy.

2. Została już zakończone spotkania duszpasterskie w ramach spotkań z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za wszelkie spotkania, choć bywało i tak, że na ilość wyznaczonych ulic było zaledwie, 0,7. czyli nawet nie jedna osoba, obecnych w stosunku do zapraszanych mieszkańców ulic. Dziękujemy za wsparcie modlitewne oraz finansowe i życzymy zdrowia i wszelkich łask, o które modliliśmy się za mieszkańców zapraszanych ulic oraz o życie wieczne u boku Chrystusa dla tych, którzy odeszli.

3. Dyspensa od obowiązku udziału w mszy św. w kościele obowiązuje do 14 lutego.

4. W kiosku obok nowej pozycji albumowej o św. Józefie, oraz prasie są rozprowadzane także świece CARITAS a w tygodniu będą także dowiezione baranki. O szczegóły prosimy pytać w kiosku.

5. Przypominamy, że dziś jeszcze niedzielę o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.

6. W następną niedzielę jaki II miesiąca będzie taca inwestycyjna. Polecamy się Waszej pamięci

7. A w liturgii tego tygodnia; w środę wsp. św. Scholastyki.

8. Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

9. W ostatnim czasie odeszli od nas: Halina Baczyńska i Tadeusz Ługowski. Wieczny odpoczynek im dać Panie…